Restaureerimine ja ümbertegemine

Kvaliteetne ja kallis materjal.

Karusnahad on kallis ja kvaliteetne materjal! Mood muutub kiiremini, kui Teie kasuka kvaliteetne välimus. Meie ateljees võime Teie moest läinud kasukast teha uuema ja moodsa kasuka, jaki suurepärase kerge vesti, mida te saate kanda ka jahedatel kevad- ja sügisõhtutel.

Mütsist, kraest ja mansettisdest komplekt kaunitsab Teie garderoobi. Kui Teie vana kasukas on jäänud Teile väikeseks, saame selle teha suuremaks lisades karusnahka, nahka või teisi materjale ning kombineerides nendega vastavalt Teie soovile.

Täielikul juurdelõikamisel võetakse kasukas lahti detailideks, karusnahad puhastatakse ja taastatakse, kasutades erinevaid vahendeid toodetud Ameerika Ühendriikides ja Saksamaal, mille tulemusena karusnahk saab uue noorusliku välimuse, seda ilma suuri kulutusi nõudmata.

Te käite alati koos moega!

Restaureerimine ehk uuendamine

Karusnahksed tooted on mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks, kahjuks ajapikku karusnahk kulub, rebeneb, kaotab läike ja elastsuse ning Te mõistate, et on tulnud aeg teha kasukas korda. Selleks, et kasukat kasutada pikka aega tuleb seda hooldada. Meie ateljee teostab suurepäraselt Teie karusnahksete esemete restaureerimise, meie teenust kasutavad kliendid kogu Eestis ja samuti Skandinaavias. Hoolduse tulemus on suurepärane ja tähtajad lühikesed. Soovitame teostada need toimingud varakult, mitte jätta seda talvisele ajale.

Karusnahksete kasukate parandus. Voodririide, masettide ja krae vahetus. Kapuutsi asendamine kraega ja vastupidi. Kasuka lühemaks või pikemaks tegemine. Käiste pikemaks või lühemaks tegemine. Taskute restaureerimine. Rikutud detailide vahetamine. Õla- ja kraelõike muutmine. Puhastus. Kasukate, mütside ja kraede värvimine ning toonimine. Värvimine, toonimine ja muud operatsioonid

Naturaalset karusnahka mõjutavad erinevad väliskeskonna tingimused. Päikesekiired pleegitavad ja karv kaotab värvust.
Ateljee ArusFur pakub karusnaha toonimist pruuni, musta, halli tooni. Eriti tihti on vajalik kasuka osaline toonimine kohtades nagu õlad, krae, kasuka äär. Toonimine uuendab eriti hästi hõbedase ja halli värvi naaritsa kasuka väljanägemist. Värvid Saksamaa ja Ameerika tootjatelt annavad hea tulemuse, ei anna värvi ning on saanud juhtivate karusnahatootjate heakskiidu. Karusnahksed mütsid ja kraed, mis on halli tooni vajavad tihedamini puhastamist, toonimist ja voodri vahetust.