Soovitused kasutamiseks

Karusnahk on naturaalne materjal. Karusnahk aastatega vananeb, kulub, kaotab läike ja nahk kuiveneb. Hoolige oma karusnahast, hooldage seda.

Ateljee ArusFur pakub unikaalseid teenuseid kasukate hooldamiseks:

Soovitame peale hooaja lõppemist puhastust, karusnaha konserveerimist ja sissepakkimist hoiustamiseks.

Kasuka hoiustamisel peaks kindlasti kasutama riidest kotti. Riputades kasuka riidepuule ja ümbritsedes riidest kotiga kaitsete karusnahka koide ja muude putukate, tolmu ja päikese eest, samaaegselt saab nahk hingata. Me pakume teile linasest materjalist riidekotte, mis on immutatud spetsiaalsete ainetega karusnahkade säilitamiseks.

Me puhastame ja säilitame karusnahku spetsiaalsetest looduslikest vahenditest Saksamaal ja USA-s toodetud vahenditega.

Kotide kandmisel kulub karvkate kõige rohkem kasuka õlgadel ja kohtades, kus kotirihm puudutab kasukat. Heledad kasukad muudavad nimetatud kohtades lisaks veel värvi. Jumestuspuudrite ja kreemidega kokku puutudes määrdub kasukas ja on raskesti puhastatav. Üritage mitte venitada nahka ja istudes seadke kasuka alumine äär sirgeks. Kummardudes ja autot juhtides avage nööbid (haagid) rinnakohalt. Karusnahk, on looduslik materjal ning võtab hästi külge igasuguseid lõhnu, seepärast vältige tolmuseid ja ebameeldiva lõhnaga ning suitsuseid ruume.

Kuivatage märjaks saanud kasukas riidepuul lahtiselt, toatemperatuuril.