Suurte mõõtudega kasukad XXL

Kasukad pikematele ja täidlasematele daamidele

Väga keeruline on osta suuremat mõõtu kaunist kasukat kauplustest vaatamata sellel, et need suurused on väga nõutud. Paljud daamid ei suuda pikka aega leida tõeliselt kaunist kasukat, mis oleks moodne ja hästi istuv. Iga daam on väärt kandma talle sobivat kaunist ja moodsat kasukat. Kaubanduses pakutavad kasukad on vananenud lõikega ja maksimaalselt L suurusega ning tavaliselt otsese taljega. Peale kandmist need kasukad venivad rinnust, käised kipuvad rebenema ja äär venib. Samuti rebenevad kinnitused ehk haagid rinnust. Sellised kasukad ei oma kaunist välimust ega tasu ära oma hinda.

Tootjad ei soovi lisada 3-4 karusnahka kasuka õmblemiseks, sest kasukate hinnad on vastavalt mudelile ühesugused olenemata suurusest S-XL. Meilt saate tellida kasukaid vastavalt Teie figuurile kõigis mõõtudes. Meil on suur kogemus erinevas suuruses kasukate valmistamisel mõõtudes XL kuni 3XL.

Teeme lõiked vastavalt Teie figuurile ja tulemuseks on kasukas, mis kaunistab ja soojendab Teid. Ainult meilt saate soovikorral lõiked kaasa, et kasutada neid teiste üleriiete õmblemiseks.